Advert

Azerbaycan'dan Gelen Heyet Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini Ziyaret Etti

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile Azerbaycan'da ki Üniversiteler arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi adına Azerbaycan'dan, Şehzadeler şehri Manisa'ya gelen heyet, Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini ziyaret etti.

Azerbaycan'dan Gelen Heyet Gazeteciler ve Yayıncılar Derneğini Ziyaret Etti
Bu içerik 216 kez okundu.

Ziyaret esnasında Azerbaycan'dan gelen heyete rehberlik eden TADDEF kurucu Başkanı Seyfettin Ayakyay, dernek binasında Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği başkanı İsmail AYDIN ile  bir araya geldi. Manisa Azerbaycanlı Talebeler Gençlik Teşkilatını temsilen Şentürk Hoşgül’ün de hazır bulunduğu kısa bir söyleşinin ardından, Manisa’nın doğal ve tarihi zenginliklerinin tanıtılması amacıyla kısa bir şehir turu planlandı. Bu şehir turuna ise şehrimizin duayenlerinden Ali Haydar AKSAKAL eşlik etti.  

Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Müşaviri  Doç. Dr. Necibe NESİBOVA , Azerbaycan Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürü Nicat Məmmədli, Azerbaycan Eğitim Müşavirliği İzmir Temsilcisi Cavid Aliyev’in bulunduğu heyet daha sonra bir takım resmi temaslarda bulunmak üzere Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğüne doğru yola çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca
Yakın
Yakın "Gazilerimiz Gururumuzdur"